Lodná doprava priamo z Hamuliakova do Bratislavy - Stavebný projekt Dunajská riviéra sa nachádza v atraktívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej obci Hamuliakovo, len desať minút od okrajových častí Bratislavy. Bonus na kúpu novej KIA cee’d - Na vaše pohodlné bývanie prispejeme aj my,a to 30% zľavou na kúpu KIA cee’d v akejkoľvek výbave pri kúpe rodinného domu 100% financovanie Dom v štandarde už za 99 000 € 100% financovanie minigallery1 minigallery2 minigallery3 minigallery4 minigallery5
Radové rodinné domy za 132 000 Euro Stavebné pozemky za 98 Euro / m2 Šport a relax - Množstvo príležitostí pre aktívny relax - športové, či kultúrne využitie v unikátnom prostredí

O projekte


Atraktívne rodinné domy či stavebné pozemky za 98 € /m2. Ponúkame optimálne výmery už od 515 m2, z ktorých si záujemcovia určite vyberú. Každý z pozemkov disponuje vybudovanými inžinierskymi sieťami (voda, elektrina, plyn a kanalizácia).

 

Stavebný projekt Dunajská riviéra je plný života! Prví spokojní obyvatelia už bývajú v rodinných domoch. Skolaudovali sme všetky inžinierske siete – vodu, kanalizáciu, elektriku, plyn, TV a internet na každom pozemku – dokončené je osvetlenie, chodníky aj cesty. A zahájili sme výstavbu bytovky.

 

Verejné korčuľovanie, krasokorčuľovanie, hokejové zápasy, tréningy a turnaje si môžu obyvatelia Dunajskej riviéry užívať aj v plne funkčnom zimnom štadióne v Hamuliakove. Vytvorte si nový domov v jedinečnej prírodnej atmosfére neďaleko hustých Lužných lesov a vychutnajte si tak rodinnú pohodu v krásnom a tichom prostredí.

 

Pozor! Pozemky pre stavbu rodinných domov sú už vypredané! Posledná šanca, ako získať pozemok v Dunajskej Riviére, je kúpa od nových majiteľov. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.