Lokalita

Hamuliakovo je obec vzdialená len 12 km od Bratislavy a 2 km od mesta Šamorín. Dostupnosť do Bratislavy je veľmi dobrá a pohodlná a to po nových obchvatoch D4/R7, ktoré boli pred nedávnom spustené. V budúcnosti sa plánuje sputenie Dunajbusu, ktorým budete v centre za pár minút.


V tesnej blízkosti rezortu sa nachádzajú lužné lesy, Dunaj a Dunajská hrádza, ktoré sú ako stvorené na prechádzky či športovanie. Vilová Nová obytná štvrť Dunajská Riviéra sa nachádza na kraji obce Hamuliakovo, vďaka čomu si budete môcť naplno vychutnať pokojné dni a večery vo vašej záhradke, či na terase. Vďaka výbornej polohe projektu medzi dvoma mestami Bratislavou a Šamorínom to budete mať všade blízko.


Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť- obecný úrad, pošta, škola, škôlka, lekár či obchod sú samozrejmosťou. Priamo v areáli Dunajskej Riviéry sa nachádza zimný štadión Hamíkovo, reštaurácia....... Priamo na Dunaji sa nachádza kaviareň- Marina cafe. V letných mesiacoch obyvatelia obce ocenia blízkosť viacerých jazier. Najznámejšie sú jazerá "Veľká voda" a "Malá voda" vzdialené 7,5 km. Mladí ľudia, rodiny s deťmi, ale aj seniori ocenia relax pri jazere.

Iba 2 km od rezortu Dunajskej riviéry sa nachádza mesto Šamorín v ktorom nájdete množstvo supermarketov a obchodné centrá (Lidl, Kaufland, Tesco, Billa a mnohé ďalšie). V meste sa navyše každý víkend koná farmársky trh, kde nájdete iba domáce výrobky, ovocie a zeleninu. Okrem toho sa v Šamoríne nachádza aj športový areál Xbionic ktorý okrem športu ponúka aj tuli vakové kino, hotel či wellness.